פעילוייות אינטראקטיביות
פעילוייות אינטראקטיביות

 

פעילויות אינטראקטיוביות

 הטבות קופצות/ פחית המתנות:
בהתאם למותג שלכם, ניצור חלל עשוי פרספקט שקוף וממותג. עם כניסת משתתף לחלל מערכת שמע תשמיע את הג'ינגל שלכם ומדחס אוויר יגרום לעשרות הבלונים בחלל לעופף. על המשתתף להצליח לפוצץ כמה שיותר בלונים בחיפושו אחר הטבת ההטבות. (לדוגמא: ניתן ליצור את החלל בצורת פחית, כך יראו הבלונים כבועות הגזים)

ירי מרובה מים:
תחרות ל2-4 משתתפים בכל סבב. בפעילות זו מוגרלים המשתתפים אשר צריכים לפגוע במטרה ממותגת. זוהי אטרקציה שלא ניתן לפספס, הממתגת את החברה כצעירה ומהנה.

ירי מרובה אוויר:
בפעילות זו אנחנו יוצרים קיר ממותג, עליו מוצמדים בלונים ממותגים בתפזורת. על המשתתפים לפגוע בכמה שיותר בלונים ולאסוף את הכוכבים/נקודות/הטבות המוחבאות בתוכם.

תחרות שליטה בסגוואי:
מסלול מכשולים הבוחן את יכולות השליטה בכלי, הכלים נושאים שלטי מיתוג. 1-3 משתתפים.

מבוך האקסטרים:
המבוך השקוף, החשוך, המפחיד או כל קונספט אחר, על המשתתפים למצוא את הדרך החוצה, כאשר הם נעזרים במוצר או עונים על שאלות הקשורות למוצר.

צילום וידאו מכדור פורח:
זהו פתרון מצוין באירועים גדולים, אנחנו נציב בלון ענק ממותג, אליו אנחנו מחברים מצלמה אלחוטית המקרינה אל מסך ענק. הקהל ינסה למצוא עצמו בתמונה והבלון יהפוך לשלט החוצות המושך ביותר. ניתן להשתמש במצלמה לבחירת זוכים בהטבות.

רחבת המשחקים:
אנחנו נחזיר את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם לילדות, כך גם נמיס את המגננות שלהם. קונסולות WII ו PS3  המוקרנות על מסך ענק או פלזמות, מכונות כדורסל וכדורגל. פעילות מושכת לכנסים ותערוכות ואפילו לפעילויות חוץ או ניידים.

הפקה והנחיית שעשועון מיתוגי:
אנחנו מעסיקים בוגרי לימודי משחק. גלגל המזל, בינגו וטריוויה הופכים להיות חוויה תיאטרלית, מיתוגית ומלאת צבע. בחרו מספר מתנות והטבות לפרסום החברה ותנו לנו להפוך את העמדה לדבר החם באירוע!

מייצג עפיפונים:
ימי הקיץ החמים הופכים את חוף הים לאטרקציה פרסומית. דמיינו עשרות עפיפונים ממותגים מבצעים תמרונים מרהיבים בשמי הים. נוסיף לזה חלוקת ארטיקים/ הטבות/ מתנות פרסומיות, והקהל שלכם.

רעיונות נוספים ומגוונים ע"פ צורכי חברתך ותמיד ערוכים להפקת רעיונות נוספים ... 

מיתוג עמדות פעילות: (בלונים, שלטים, שטיחים, מערכת שמע ועוד), מומלץ על מנת ליצור חלל בשליטת החברה.

הפעילויות זמינות ברחבי הארץ ומותאמות לצרכיכם.